KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395402

nr 1539 5402

Ulf Johansson

(1912-1978), Sverige

Oljemålning, Fjällandskap med hästar. Signerad, daterad -45. Olja på pannå, bildmått: 44x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 maj 2023
kl 18:53:28

Ulf Johansson

Läs mer om Ulf Johansson