KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303439

nr 1430 3439

Ulf Ã…lund

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Signerad, pojke. Olja på duk, 35x28cm, yttermått inklusive ram: 49x41cm

Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.

måndag 8 november 2021
kl 20:45:25

Ulf Ã…lund

Läs mer om Ulf Ã…lund