KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924314

nr 1392 4314

Ulf Ålund

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Ulf Ålund (f. 1948), Sverige. Signerad. Flicka, Olja på duk, 41x34cm, yttermått inklusive ram: 60x52cm

Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:45:17

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ulf Ålund

Läs mer om Ulf Ålund