KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914564

nr 1391 4564

U Palmer, "Högsommar". Signerad. Olja på duk, 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 52x62

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:27:04

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor