KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14942085
nr 1494 2085
Tyko Landberg, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 47x46 cm, yttermått inklusive ram: 65x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:44:20
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr