KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033488

nr 1603 3488

Tullia Nilsson, "Tallar vid Runstens, Öland", Signerad. Olja på duk. 39x61 cm, yttermått inklusive ram: 49x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:55:43

27/2 10:12:01 1      Vinnande bud
27/2 10:12:54 1      justering av budtak