KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857242
nr 1385 7242
Torsten Bergmark
(1920-1996), Sverige
Oljemålning, Ej signerad, "självporträtt". Olja på duk, 37x37cm, yttermått inklusive ram: 40x40cm
Torsten Bergmark, svensk bildkonstnär född 1920, död 1996 .
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:53:58
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
Torsten Bergmark
Läs mer om Torsten Bergmark