KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989379
nr 1298 9379
Tore Hultcrantz
(1923-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 33x42 cm
Tore Hultcrantz, svensk målare och grafiker född 1923, död 1998.
måndag 16 december 2019
kl 20:30:07
Tore Hultcrantz
Läs mer om Tore Hultcrantz