KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16858020

nr 1685 8020

Tor Otto Fredlin

(1890-1955), Sverige

Oljemålning, Fågel. Signerad. Olja på pannå, 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x22 cm

Tor Otto Fredlin, svensk bildkonstnär född 1890, död 1955.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 mars 2025
kl 19:42:42

Tor Otto Fredlin

Läs mer om Tor Otto Fredlin