KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332056
nr 1233 2056
Tonny Sellén. Signerad, daterad -90, Stilleben. Olja på duk, 54x60
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:44:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr