KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16196216
nr 1619 6216
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Vid Åsögatan". Signerad. Olja på duk, 20x24 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:40:17
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr