KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989051

nr 1398 9051

Tomas Mandel

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x65cm, yttermått inklusive ram: 70x80cm

Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:06:37

24/5 17:30:56 1      100 kr
24/5 19:48:33 2      Vinnande bud

Tomas Mandel

Läs mer om Tomas Mandel