KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989051
nr 1398 9051
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x65cm, yttermått inklusive ram: 70x80cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:06:37
24/5 17:30:56
100 kr
24/5 19:48:33