KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277463
nr 1727 7463
Carl Johan Fahlcrantz
(1774-1861), Sverige
Oljemålning, Tillskriven Landskap. Utsikt från Djurgården mot Stockhoms innerstad. Signerad. Olja på duk, 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 30x36
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:41:00
2.000 kr
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr