KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933015
nr 1193 3015
Thure Wahlström
(1908-1998), Sverige
Oljemålning, "Karlshamns skärgård". Signerad, daterad -68. Olja på duk, 49x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:48:04
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Thure Wahlström
Läs mer om Thure Wahlström