KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16091030

nr 1609 1030

Thomas Lawrence, hans krets, Omkring 1800. Porträtt av Armand Emmanuel du Plessis de Richelieu, ej signerad. Olja på duk, 90x80 cm, yttermått inklusive ram: 100x89 cm

Kondition: mindre dukskada+lagning

Utrop:

12.000 kr

Såld:

8.200 kr

måndag 25 mars 2024
kl 19:32:10

  • Klassiska
  • 25 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska