KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914525

nr 1391 4525

Thomas Holm

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Thomas Holm (f. 1957), Sverige. "Homeshopping". Signerad a tergo. Olja på duk, 40x40cm, oramad

Thomas Holm, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:38:27

15/4 20:52:04 1      1.000 kr
16/4 22:28:36 2      Vinnande bud

Thomas Holm

Läs mer om Thomas Holm