KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292068
nr 1629 2068
Tarja Lindholm, Barn på bänk. Signerad, daterad -95. Olja på duk, 18x23 cm, yttermått inklusive ram: 28x33 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:53:45
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer