KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193327

nr 1419 3327

T. Ambruszczak. Signerad, daterad 84, stilleben. Olja på duk, 39x38cm, yttermått inklusive ram: 50x50cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:52:50