KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509056
nr 1250 9056
Sven Johansson, Stilleben, signerad. -49. Olja på duk, 40x53
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:57:31
100 kr
150 kr
200 kr