KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224111

nr 1222 4111

Sven Hellström

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 1945. Olja på pannå, 65x45

Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.

måndag 10 december 2018
kl 18:30:18

Sven Hellström

Läs mer om Sven Hellström