KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635371
nr 1663 5371
Sven Göran Svensson. Signerad S-G-Son, "Fågel fisk eller mittemallan". Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:15:36
500 kr