KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688443

nr 1468 8443

Sven-Göran Svensson Gson

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x62 cm

Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 19:50:46

22/5 13:29:11 1      Vinnande bud

Sven-Göran Svensson Gson

Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson