KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16655372

nr 1665 5372

Sven-Göran Svensson Gson

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, "Att vara eller inte vara". Signerad S-G-Son. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm

Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

måndag 9 december 2024
kl 20:41:33

Sven-Göran Svensson Gson

Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson