KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264158
nr 1526 4158
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Sven-Göran Svensson Gson (f. 1943), Fåglar. Signerad. Olja på duk, 13x13 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:40:59
300 kr
350 kr
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson