KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13634483

nr 1363 4483

Sune Skote

(1919-2014), Sverige

Oljemålning, Fiskenät. Signerad. Olja på pannå, 38x66 cm

Sune Skote, svensk tecknare och grafikerfödd 1919 i Stockholm, död 2014.

Utrop:

500 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:50:24

Sune Skote

Läs mer om Sune Skote