KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502003
nr 1450 2003
Stockholmsmotiv, monogramsignerad, IM, -42. Olja på pannå, 45x60, yttermått inklusive ram: 60x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:23:02
300 kr
1.100 kr
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm