KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003017
nr 1400 3017
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
Oljemålning, Trapp. Signerad. Olja på pannå, 48x59, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:04:22
Tripp Trapp Trull (Lisa Larson)
Stig Thiderman
nr 1400 3017
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 31 maj 2021 |