KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816246

nr 1681 6246

Stig Norbro

(1935-2024), Sverige

Oljemålning, "Sunset", Royan France. Signerad, daterad -97. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 106x91 cm

Stig Norbro, svensk bildkonstnär född 1935, död 2024.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 24 februari 2025
kl 20:17:42

24/2 19:21:40 1      Vinnande bud

Stig Norbro

Läs mer om Stig Norbro