KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16968315
nr 1696 8315
Stig Jakobsson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 85, skogsfåglar, 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Stig Jakobsson, svensk bildkonstnär född i Hyltebruk 1935.
måndag 28 april 2025
kl 20:11:01
Stig Jakobsson
Läs mer om Stig Jakobsson