KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16968315

nr 1696 8315

Stig Jakobsson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 85, skogsfåglar, 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Stig Jakobsson, svensk bildkonstnär född i Hyltebruk 1935.

måndag 28 april 2025
kl 20:11:01

Stig Jakobsson

Läs mer om Stig Jakobsson