KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16704578
nr 1670 4578
Stig Ghylfe
(1925-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 63, komposition. Olja på pannå, 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 26x34 cm
Stig Ghylfe, svensk bildkonstnär född 1925, död 2000.
Utrop:
500 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:04:30