KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16704578

nr 1670 4578

Stig Ghylfe

(1925-2000), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 63, komposition. Olja på pannå, 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 26x34 cm

Stig Ghylfe, svensk bildkonstnär född 1925, död 2000.

Utrop:

500 kr

lördag 21 december 2024
kl 20:04:30

Stig Ghylfe

Läs mer om Stig Ghylfe