KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569354
nr 1656 9354
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Barnens Trädgård". Olja på duk, 64x93 cm, yttermått inklusive ram: 71x101 cm
Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 november 2024
kl 18:16:52
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Sten Birger Rudnäs
Läs mer om Sten Birger Rudnäs