KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809293
nr 1180 9293
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, "Kvällsbris", signerad. Olja på duk, 38x46 cm
Sten Ahlberg, svensk bildkonstnär född 1952 i Växjö.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:51:41
28/4 08:59:27