KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903311

nr 1390 3311

Stefan Tunedal

(f. 1959), Sverige

Oljemålning, Stefan Tunedal (f. 1959), Gula tranor. Signerad. Olja på pannå, 54x45, yttermått inklusive ram: 59x50 cm

Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:46:42

8/4 16:24:34 1      250 kr
10/4 13:30:10 2      Vinnande bud

Stefan Tunedal

Läs mer om Stefan Tunedal