KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815332

nr 1281 5332

Stefan MÃ…S Persson

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Signerad, kuber. Olja på pannå, 40x30 cm

Stefan MÅS Persson, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:33:01

11/10 22:10:34 1      Vinnande bud

Stefan MÃ…S Persson

Läs mer om Stefan MÃ…S Persson