KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815332
*
nr 1281 5332
Stefan MÃ…S Persson
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Signerad, kuber. Olja på pannå, 40x30 cm
Stefan MÅS Persson, svensk bildkonstnär född 1957.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 oktober 2019
kl 19:33:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/10 22:10:34
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Stefan MÃ…S Persson
Stefan MÅS Persson, svensk bildkonstnär född 1957.
Läs mer om Stefan MÃ…S Persson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kuber olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stefan mås persson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Stefan MÃ…S Persson
Stefan MÅS Persson, svensk bildkonstnär född 1957.
Läs mer om Stefan MÃ…S Persson
nr 1281 5332
Stefan MÃ…S Persson
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Signerad, kuber. Olja på pannå, 40x30 cm
Stefan MÅS Persson, svensk bildkonstnär född 1957.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 oktober 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/10 22:10:34 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Stefan MÃ…S Persson
Stefan MÃ…S Persson, svensk bildkonstnär född 1957.Läs mer om Stefan MÃ…S Persson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kuber olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stefan mås persson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



