KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797313
nr 1479 7313
Stanislaus von Rosse (1850-1898), Polen. Signerad, daterad 1889. Olja på duk, 23x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x54
Kondition: färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:34:32
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)