KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797314
nr 1479 7314
Stanislaus von Rosse (1850-1898), Polen. Signerad a tergo "Rossé 1870 Praya". Olja på duk, 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:42:33
18/7 20:14:29