KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807317
nr 1480 7317
Stanislaus von Rosse (1850-1898), Polen. Signerad, Motiv från Budapest. Olja på duk, 24x37 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:21:35
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)