ART / Oil paintings / Oil painting 7428023
nr 742 8023
OIL PAINTING (F)
Spence Smith, skogsglänta med häst och kvinna, signerad Spence Smith, ramens innermått: 92x72, 1st mindre duklagning.
Spence Smith, skogsglänta med häst och kvinna, signerad Spence Smith, ramens innermått: 92x72
Condition: 1st mindre duklagning
5000
SEK 8000
Tuesday Mars 13 2012
at 09:32:31
- Klassiska