KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15836081

nr 1583 6081

Slava Kliuchnikov

(f. 1956)

Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Stilleben med pioner, Signerad, daterad atergo V Kliuchnikov -21. Olja på duk, 23x32 cm, oramad

måndag 4 december 2023
kl 18:02:43