KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12473060
nr 1247 3060
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Solrosor. Signerad, daterad 2010, oramad. Olja på duk, 80x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:05:38
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
900 kr
1.100 kr
6
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
6
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)