KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123145

nr 1612 3145

Slava Kliuchnikov

(f. 1956)

Oljemålning, Liljekonvaljer. Signerad, daterad -13. Olja på duk, 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 43x36

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 15 april 2024
kl 18:01:27