KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546340

nr 1354 6340

Sixten Haage

(1926-2021), Sverige

Oljemålning, Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Signerad, daterad 48. Olja på pannå, 26x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:01:19

Sixten Haage

Läs mer om Sixten Haage