KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046099

nr 1404 6099

Sivert Jonsson, "Dialog". Signerad. Olja på duk, 56x68, yttermått inklusive ram: 60x71 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:08:39

21/6 13:14:27 1      Vinnande bud