KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052112
nr 1405 2112
Siri Stening
(1918-2020), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Siri Stening, svensk bildkonstnär född 1918, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:52:17
100 kr
150 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer