KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482127

nr 1548 2127

Siri Schotte

(1867-1951), Sverige

Oljemålning, "France". Signerad. Olja på duk, 44x80 cm, yttermått inklusive ram: 55x92 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 juni 2023
kl 18:42:04

14/6 16:45:29 1      100 kr
19/6 18:27:42 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Siri Schotte

Läs mer om Siri Schotte