KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374305

nr 1337 4305

Silvie Eriksson. Signerad, daterad 87, Hare på språng. Olja på duk, 60x50 cm

Utrop:

600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:32:13