KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17112016
nr 1711 2016
Sigrid Aminoff (1904-1994) Signerad, daterad 1979, Djurgårdsvinter. Olja på pannå, 16x21 cm, yttermått inklusive ram: 27x32 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:28:47
22/6 21:01:41
300 kr
30/6 18:20:14