KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8336294
nr 833 6294
Signerad, W E, -1872, Katt, på pannå, ramens innermått: 10x20
Kondition: skador i hörnen på pannån
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 juni 2013
kl 20:00:40
300 kr
350 kr
450 kr
400 kr
500 kr
900 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr