KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816302
nr 1681 6302
Signerad Strååt, Sittande barn framför kakelugn. Olja på pannå, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 53x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2025
kl 19:39:13
24/2 18:12:30
24/2 19:33:39