ART / Oil paintings / Oil painting 6296379

nr 629 6379

OIL PAINTING

signed, still life, 30x50, wear, damages.

Signerad, Stilleben, 30x50

Condition: slitage, skador

100

SEK 950

Monday Mars 15 2010
at 17:39:01